TOGAZ GDS s.r.o.
Kladská 207
Náchod 547 01
www.togaz.cz
420 737 282 282
togaz@togaz.cz

Venkovní žaluzie

Venkovní žaluzie umožňují  denní světlo ne jednoduše eliminovat, ale kontrolovaně jej využívat - a tím  každou místnost optimálně osvětlit.

Varianta 50mm je v provedení Economy (E) např. s ovládáním nekonečnou šňůrou cenově výhodnou alternativou. Je vhodná především pro menší plochy, kde není možné mít ovládání motorem.

Venkovní žaluzie ARO 65 je klasikou v této kategorii. Dokáže ještě víc než jen zastínit místnost. Je to prvek esteticky dotvářející fasádu a to je velká přednost, nehledě na technické vymoženosti, které tento výrobek nabízí. Léty ověřená technika zaručuje kromě vysoké životnosti výrobku i jeho snadné ovládání.

Venkovní žaluzie AR 92 je opticky i technicky to nejlepší na trhu. Je to opravdový "všeuměl" a zajistí v místnosti optimální klima: chrání před pronikáním slunečních paprsků, před nežádoucími pohledy, před nepříznivými vlivy počasí a je zároveň tepelnou ochranou. Jedinečný design  tvaru lamel a  jejich barevné rozmanitosti dotváří pěkný vzhled fasády. Výrobek díky nastavitelným lamelám umožňuje plynulou regulaci průchodu světla do místnosti.

Copyright 2016 TOGAZ GDS s. r. o. Humlnet Creative