TOGAZ GDS s.r.o.
Kladská 207
Náchod 547 01
www.togaz.cz
420 737 282 282
togaz@togaz.cz

Průmyslová sekční vrata

Průmyslová sekční vrata jsou vstupní otvory spíše do průmyslových zařízení, průmyslových hal a do garážových objektů větších rozměrů než do domácí garáže u rodinného domu.

Průmyslová sekční vrata jsou velmi odolná proti povětrnostním vlivům, ale i mechanickému poškození. Dokonalé utěsnění vrat zabezpečuje úplné přilnutí ke konstrukci a vítr tak nemá šanci dostat se do objektu. Průmyslová sekční vrata se vyznačují špičkovou kvalitou zpracování všech dílů, které tak vedou k extrémní životnosti.

Asi největší výhodou, kterou průmyslová sekční vrata mají, je možnost kombinace jednotlivých panelů, dle přání zákazníka a neuvěřitelné množství variant provedení lamel.
Hlavní materiál, ze kterého se vrata vyrábějí, je žárově zinkovaný plech odolávající i těm nejhorším podmínkám.

Halová vrata musí být nejen mimořádně robustní, nýbrž by měla vykazovat i dobrou tepelnou izolaci. Vrata SPU 40 jsou osvědčená sekční vrata Hörmann z ocelových lamel, která tento požadavek optimálně splňují. Konstrukce křídla vrat je díky spojení oceli a tuhé polyuretanové pěny mimořádně robustní a současně tepelně izolující.

Dutý prostor dvoustěnného křídla vrat je absolutně rovnoměrně vyplněn pěnou. Tuhá, stoprocentně bezfreonová polyuretanová pěna se spojí s ocelovým pláštěm. Toto tlumicí jádro o tloušťce 42 mm zajišťuje přesvědčivou robustnost a tepelnou izolaci vrat. Standardně jsou vrata SPU 40 opatřena povrchem Stucco, volitelně mohou být vrata dodána i v elegantním provedení Micrograin. V závislosti na celkové výšce vrat jsou lamely dodávány v kombinacích výšek 625/750 mm a 375/500 mm. Volitelná prosklení zajišťují dopad denního světla. Bezpečný a praktický průchod osob umožní přídavné integrované dveře bez vysokého prahu.

 

Copyright 2016 TOGAZ GDS s. r. o. Humlnet Creative