TOGAZ GDS s.r.o.
Kladská 207
Náchod 547 01
www.togaz.cz
420 737 282 282
togaz@togaz.cz

Privátní ploty AW

Trvanlivost - dlouhodobá trvanlivost je zaručena galvanizací všech prvků plotu. Dodatečná ochrana povrchu a estetiky je zajištěna speciálním povrchovým práškovým lakem. 

Různorodost - široké varianty vzorků dovolují přizpůsobení plotu vzhledem k okolní architektuře. Naše nabídka zahrnuje řady možností - z nejjednodušších a klasických řešení v EKO a CLASSIC systémech k exkluzivním a původním formám v STYL a LUX. Ploty jsou nabízené v široké škále barev, typizovaných a speciálních rozměrech. 

Univerzálnost - díky stavebnicovému systému plotu je možné snadné přizpůsobení k okolním prostorám bez ohledu na velikost okolní oblasti a krajiny. To zahrnuje brány, jejich části, plotové dílce a sloupky. Lze je vhodně kombinovat a skládat.

Snadné sestavení - plot je sestaven snadno a rychle vzhledem k jeho modulární struktuře. Sestava je vybavena zvláštními spojovacími prvky. Připevňovací místa se zabudovanými závěsy plotů umožňují kompletaci dvojitých křídlových vrat nebo plotových dílců ke sloupkům, které mohou být  zhotoveny z libovolného materiálu a připojí se buď k novému nebo již existujícímu plotu.

Více naleznete přímo na webu výrobce - ZDE - AW Ploty

Copyright 2016 TOGAZ GDS s. r. o. Humlnet Creative