TOGAZ GDS s.r.o.
Kladská 207
Náchod 547 01
www.togaz.cz
420 737 282 282
togaz@togaz.cz

Sekční garážová vrata

Sekční garážová vrata Hörmann nabízejí certifikovanou značkovou kvalitu. Jsou vyrobena z nejkvalitnějších materiálů s důrazem na vysokou úroveň zpracování.

Elegantní automatická sekční vrata se otvírají svisle nahoru. Získáte tak více místa v garáži a před garáží a máte celý průjezd volný. Sekční vrata padnou vždy - nezáleží na tom, je-li otvor vaší garáže pravoúhlý nebo zkosený, má kruhovou výseč nebo kruhový oblouk. Proto se ideálně hodí i pro dodatečnou modernizaci.

Jediné stisknutí tlačítka a již vjíždíte do své garáže, chráněni před jakýmkoli nečasem. Vyberte si mezi silným pohonem SupraMatic s elegantním krytem z ušlechtilé oceli a mnoha doplňkovými funkcemi nebo pohonem ProMatic, který je výhodnou alternativou s pěkně tvarovaným umělohmotných krytem v břidlicově šedé barvě.

Sekční garážová vrata se vyrábějí ze sendvičových panelů tloušťky 42 mm a 20 mm. Vnitřní i vnější povrch panelu tvoří galvanizovaný plech vyplněný tuhou polyuretanovou pěnou, plnící zároveň funkci tepelné izolace vratového panelu. Pro celkový design vrat si zákazník může vybrat z nepřeberného počtu možností kombinací jak povrchu panelu- hladký, stucco, woodgrain, vzhledu panelu - hladká sekce, středová drážka, vodorovné prolisy, kazety, tak i barvy panelu - různé imitace dřeva nebo celá škála barevných odstínů dle vzorníků barev. Do jednotlivých sekcí je možné vsadit prosvětlovací okna s různým typem prosklení.
Automatická vrata Hörmann obsluhujete tak pohodlně jako Váš televizor.

Samotné ovládání vrat může zabezpečovat:

  • dálkový ovladač
  • kodovací klávesnice
  • klíčový spínač
  • uzamykatelné tlačítko
  • prstový skener
  • a vnitřní ovládací tlačítko.

Dálkové ovládání nebo elektrické ovládání zajistí luxus, kdy nebudete muset vystupovat z auta, abyste vrata otevřeli.

Copyright 2016 TOGAZ GDS s. r. o. Humlnet Creative