TOGAZ GDS s.r.o.
Kladská 207
Náchod 547 01
www.togaz.cz
420 737 282 282
togaz@togaz.cz

Otvíravá křídlová vrata

Dvoukřídlá vrata jsou vrata určená pro montáž do stavební konstrukce.

Vrata se dodávají částečně smontovaná - sestavené levé a pravé křídlo se před umístěním na stavební konstrukci spojí prostřednictvím horního profilu rámu a spodního montážního profilu, usadí se a přikotví.

Křídlo dvoukřídlých vrat může obsahovat průchozí dveře. Dveře jsou bezprahové. Základní konfigurace dveří obsahuje kliky z obou stran, štítky a cylindrický zámek. Průchozí dveře lze doplnit o zavírač s lištou. Minimální šířka křídla, do kterého lze průchozí dveře zabudovat, je 1 410 mm.

Do vratového křídla lze zabudovat okna dle naší aktuální nabídky. Maximální počet oken je omezen v závislosti na šířce křídla a rozměru okna. Vratové křídlo je možno vyrobit z panelů, z hliníkových rámových sekcí nebo z jejich kombinace. Pro rámovou sekci lze použít všechny výplně dle naší aktuální nabídky. Vrata otvíravá je možné také opatřit elektrickým pohonem firmy Hörmann

Samotné ovládání vrat může zabezpečovat dálkový ovladač, klíčový spínač, kodovací klávesnice, uzamykatelné tlačítko, prstový skener a vnitřní ovládací tlačítko.

Luxus dálkového ovládání vám umožní otevírat dveře přímo z automobilu.

Copyright 2016 TOGAZ GDS s. r. o. Humlnet Creative