TOGAZ GDS s.r.o.
Kladská 207
Náchod 547 01
www.togaz.cz
420 737 282 282
togaz@togaz.cz

Nábytek

VONDOM

Důmyslné květináče španělské značky Vondom přináší na český trh dlouho očekávanou kvalitu spojenou s nezaměnitelným designem! Květináče pro interiérové i exteriérové použití vynikají kvalitním zpracováním, které v kombinaci s překrásnými pestrými barvami oživí každý interiér i exteriér.

Díky samozavlažovacímu systému se nemusíte o své květiny bát ani v tom nejparnějším létě. Pro snazší manipulaci navíc mají květináče integrovaná kolečka, takže je můžete bez problému přemisťovat jak se Vám zlíbí.

Nejsou to ovšem pouze květináče, které v katalogu Vondom stojí za zmínku! Spolupráce s nejlepšími světovými designery dala vzniknout několika řadám originálního nábytku, který potěší oko nejednoho milovníka kvalitního designu.

Spojení s takovými jmény jako jsou Karim Rashid, Teresa Sapey, Stefano Giovannoni či studiem A-cero přineslo své ovoce a tak si nyní i Vy můžete dopřát něco extra!

Dopřejte svému bydlení výrazný prvek, které si zaslouží!
www.vondom.com

 

RESOL

Španělská značka Resol DD Vám přináší kvalitní design za ceny, které Vás příjemně překvapí. Kombinace neotřelých i klasických tvarů s kvalitními materiály v mnoha barevných provedeních - od nenápadných až po veselé, Vás přesvědčí, že výrobky řady DD jsou to pravé nejen pro Vaši terasu, balkon či okolí bazénu, ale budou se skvěle vyjímat také u Vás v jídelně či dětském pokoji.

Joan Gaspar, Josep Lluscá či Flavio Ciciliani pro Vás vytvořili nábytek, který Vám poskytne nejen krásný doplněk vybavení domu či bytu, ale také příjemné posezení - a o to jde přece především!
www.resol.es

 

EMU

EMU je značkou, která se stala v celém světě symbolem, pro exteriérový italský nábytek. Se svou více než 50-ti letou zkušeností v oblasti venkovního nábytku patří EMU ke stálicím mezi výrobci nábytku z kovu, umělého ratanu či jeho kombinací. Ve svém nábytku tak spojuje stylové trendy s inovativní interpretací klasických modelů.

V každém roce tak můžete v kolekci značky EMU najít nové neotřelé trendy pro Vaši zahradu, které díky svým neopakovatelným barvám a různorodým materiálovým kombinacím rozzáří každý prostor svým neopakovatelným stylem a elegancí.
www.emu.it

 

ANDREU WORLD

Krása. Je to jeden z důvodů, proč si některé věci zamilujeme a jiné naopak ne. Krása je od pradávna součástí života každého z lidí. Je nám tak blízká a přece tak vzdálená. Je tím, co vytváří příjemné prostředí a domov.

A právě takovou krásu přináší i nábytek Andreu World. Jednoduché linie, kvalitní materiály, pečlivé zpracování. Nejen to jsou důvody, proč nábytek značky Andreu World již více jak 60 let nachází cestu do tisíců domácností po celém světě.

Vneste do svých domovů hřejivou atmosféru a krásu klasického designu.
www.andreuwor­ld.com

 

PARRI

Jasný koncept, čisté linie, neotřelé barevné kombinace. Nejen to můžete najít u nábytku od italské značky Parri, která již od počátku 90. let minulého století.

Designér Marco Maran přináší do každé z interiérových i exteriérových řad nábytku něco neotřelého, jedinečného a přece hřejivě známého. Právě to je důvod, proč si značka Parri získala své zákazníky nejen v Evropě, ale také v zámoří.
www.parridesig­n.it

 

EXPORMIM

Španělská značka Expormim přináší klasiku v moderním provedení. Široká škála luxusního venkovního nábytku přímo vybízí k relaxaci po rušném pracovním dni.

Důmyslné tvary venkovních sofa, lehátek a jídelních sestav Vám umožní najít přesně to pravé do každého prostoru.
www.expormim.es

 

TOLIX

Novinkou v portfoliu egoé je Tolix. Francouzskou značku kovového nábytku založil Xavier Pauchar, průkopník galvanizace ve Francii, již v roce 1927. Od té doby si rzi odolné, robustní a stohovatelné židle pomalu nacházely cestu přímo do prostor továren, kanceláří a nemocnic, stejně jako ven na terasy kaváren a do veřejných parků.

Značka Tolix získala svůj věhlas v roce 1934 svou židlí model A. Tato mystická židle, vyrobená lisováním z ocelového plátu, která je zastoupená mj. ve sbírkách Vitra Design Museum, v newyorské MOMA nebo v Centre Pompidou v Paříži se stala legendou francouzského průmyslového navrhování. Židle je vysoce ceněna pro svou vysokou odolnost, nedostižnou lehkost, jednoduchou údržbu a nízké náklady. To jsou vlastnosti, kterých si mohou cenit i současní zákazníci u všech ostatních výrobků – kromě židlí i u stolů, úložných prostor, nebo vybavení dětských pokojů.

Českému architektovi pak přináší zcela neopakovatelnou atmosféru ryzího industrialu.

www.tolix.fr

Copyright 2016 TOGAZ GDS s. r. o. Humlnet Creative